UAB VAKARŲ ŠVARA rekvizitai

UAB VAKARŲ ŠVARA kontaktai

Komunalinės paslaugos. Statybinio laužo ir kitų atliekų išvežimas. Stambiagabaričių konteinerių nuoma. Teritorijų šlavimas vakuuminėmis mašinomis ir traktoriais su šluotomis. Šienavimas mechanizuotai ir rankiniu būdu. Teritorijų ir želdinių laistymas, vandens atvežimas. Sniego valymas, kelių barstymas technine druska bei tirpalais. Savivarčių, pakrautuvų, traktorių nuoma su operatoriumi.

Apželdinimas, aplinkos tvarkymas Šiukšlių išvežimas ir utilizacija Krovininių automobilių nuoma Komunalinės paslaugos Statybos mašinų ir įrangos nuoma Adresas Šilutės pl. 33, Klaipėdos m., Klaipėdos m. sav., LT-91107
Vadovas Gedeminas Bagočius
Įmonės kodas 301670711
Draudėjo kodas 943808
PVM kodas LT100003960919
Darbuotojai 21
Tel. numeris +370 698 00313
El. paštas vakarusvara@gmail.com
Tinklapis www.vakarusvara.lt
Darbo laikas Pir-Pen 08:00-17:00.

Aukščiau pateikiama visa turima informacija apie UAB VAKARŲ ŠVARA. Jei atstovaujate UAB VAKARŲ ŠVARA galite pateikti prašymą informacijai atnaujinti. Duomenys atnaujinami reguliariai.

Nerandate savo įmonės mūsų kataloge?

Kelių mygtukų paspaudimu pridėkite ją!

Pridėti mano įmonę

info@imoniubaze.lt
imoniubaze.lt - tinklapis, kuriame talpinama informacija apie Lietuvos įmones: jų adresai, įmonių kodai, savininkų informacija, veikla. Įmonių savininkų pageidavimu galime patalpinti daugiau informacijos apie įmones: plačiau aprašyti veiklos sritis, pasidalinti kontaktais ir pan.