PIGU, UAB administracija rekvizitai

PIGU, UAB administracija kontaktai

Sporto prekės, treniruokliai, dviračiai, riedučiai, laisvalaikio ir turizmo prekės, muzikos instrumentai ir jų priedai, kompiuterinė technika ir priedai, buitinė technika, garso ir vaizdo aparatūra, kvepalai, kosmetika, laikrodžiai papuošalai, nauji drabužiai, avalynė, galanterija, aksesuarai, mobilieji telefonai, foto įranga, video kameros ir jų priedai, santechnikos įranga, statybinės medžiagos, grindų dangos, apšvietimo prietaisai, šildymo ir vėdinimo įranga, įrankiai, nauji baldai, kilimai, roletai, šventinė atributika, sodo ir daržo inventorius, gyvūnų prekės, knygos, maisto papildai, prekės automobiliams, sekso reikmenys, erotinės prekės ir t. t. - prekyba internetu.

Drabužiai nauji - prekyba Buitinė technika - prekyba Avalynė - prekyba Garso ir vaizdo aparatūra - prekyba Baldai nauji - prekyba Muzikos instrumentai - prekyba Parfumerija Bižuterija Sporto, turizmo įranga ir reikmenys Kosmetika Galanterija Mobilieji telefonai - prekyba Laikrodžiai - prekyba Prekyba internetu ( e - parduotuvės) Šventinė ir karnavalinė atributika Kilimai, kiliminės dangos Statybinės medžiagos - prekyba Kompiuteriai, aparatinė ir programinė įranga - prekyba Fotoprekės, fotoįranga - prekyba Sodo ir daržo inventorius Apšvietimo prietaisai buičiai, šviestuvai Dviračiai Santechnikos įranga - prekyba Žaliuzės Knygos - mažmeninė prekyba, knygynai Naminių gyvūnų maistas ir reikmenys Šildymo įrenginiai - buitiniai Sekso reikmenys Patalpų oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemos Maisto papildai Automobilių eksploatacijos medžiagos ir reikmenys Grindų dangos, medžiagos Įrankiai 


Įstatinis kapitalas

10,384,800 €

Įsteigimo data

2007/06/05

Įmonės amžius

16 metai

Adresas Saltoniškių g. 29 / Liepyno g. 2, Vilniaus m., Vilniaus m. sav., LT-08105
Vadovas Dainius Liulys
Įmonės kodas 300866792
Draudėjo kodas 242272
PVM kodas LT100003292317
Darbuotojai 574
Tel. numeris +370 661 05555
El. paštas pagalba@pigu.lt
Tinklapis www.pigu.lt
Darbo laikas Pir-Pen 08:30-17:00.

Aukščiau pateikiama visa turima informacija apie PIGU, UAB administracija. Jei atstovaujate PIGU, UAB administracija galite pateikti prašymą informacijai atnaujinti. Duomenys atnaujinami reguliariai.

Nerandate savo įmonės mūsų kataloge?

Kelių mygtukų paspaudimu pridėkite ją!

Pridėti mano įmonę

info@imoniubaze.lt
imoniubaze.lt - tinklapis, kuriame talpinama informacija apie Lietuvos įmones: jų adresai, įmonių kodai, savininkų informacija, veikla. Įmonių savininkų pageidavimu galime patalpinti daugiau informacijos apie įmones: plačiau aprašyti veiklos sritis, pasidalinti kontaktais ir pan.